Logo Logo

"Redescoperă cea mai bună versiune a ta!"

Clasament Individual - General

LOC NUME NR. CONCURS TIMP FINAL
1 ADRIAN COSTEA 111 3:33:00
2 MARCEL BALAN 104 3:41:25
3 DUMITRU MOISAN 118 3:53:20
4 ROBERT MIRCEA GUSTAV 113 3:59:20
5 CRISTIAN POP 112 4:05:12
6 DORU SIGHIARTAU 120 4:24:40
7 DAN ARON 121 4:29:20
8 MARIUS MARCU 116 4:45:25
9 TAT BOGDAN 125 4:49:45
10 SORIN PASTOR 115 4:56:50
11 CRISTIAN TOCACIU 101 5:03:55
12 OVIDIU POP 122 5:10:55
13 TIBI USERIU 123 5:10:55
14 CRISTIAN DEAC 114 5:10:55
15 ANDREI BODEA 105 5:12:54
16 NICU GHEORGHE 106 5:21:40
17 COSMIN SAVA 107 5:24:05
18 CALIN HORDOAN 117 5:43:40
19 LUCIAN CIORBA 109 5:56:05
20 MONICA NAGHIU 102 6:37:05
21 ANCA COSTIN 108 6:37:05
22 CRISTIAN MURESAN 124 6:47:45

Clasament Echipa - Masculin

LOC NUME NR. CONCURS TIMP FINAL
1 DAN DEVA & EUGEN MURESAN 207 4:40:27
2 DAN PAVELEA & DANIEL NEGRUTI 204 4:57:50
3 STELIAN PINTEA & MARIN MOLDOVAN 202 5:02:33
4 MIHAI PAVELEA & EMANUEL MANZAT 206 5:12:52
5 GRATIAN COSNEAC & RAZVAN POP 203 5:52:11

Clasament Echipa - Mixt

LOC NUME NR. CONCURS TIMP FINAL
1 HORATIU POP & ALINA POP 201 4:15:12
2 ALIN CIOANCA & LARISA MOLDOVAN 209 4:28:37
3 NATAN SIDO & KATALIN SIDO 208 4:47:21
4 IOANA VASILE MOLDOVAN & LETITIA MAIER 210 6:20:52
5 COSMIN BIVOLARU & IOANA SUCIU 205

Rezultate Tranzitie 1 si 2

LOC NUME NR. CONCURS TIMP T1 + T2
1 ADRIAN COSTEA 111 2:35:27
2 MARCEL BALAN 104 2:37:44
3 ROBERT MIRCEA GUSTAV 113 2:42:18
4 DUMITRU MOISAN 118 2:50:31
5 DORU SIGHIARTAU 120 3:02:11
6 DAN ARON 121 3:05:52
7 CRISTIAN POP 112 4:05:12
8 TAT BOGDAN 125 3:21:30
9 MARIUS MARCU 116 3:25:48
10 CRISTIAN TOCACIU 101 3:28:05
11 SORIN PASTOR 115 3:42:25
12 ANDREI BODEA 105 3:42:25
13 NICU GHEORGHE 106 3:43:47
14 TIBI USERIU 123 3:43:50
15 CRISTIAN DEAC 114 3:43:50
16 OVIDIU POP 122 3:44:05
17 COSMIN SAVA 107 3:56:21
18 LUCIAN CIORBA 109 4:07:31
19 CALIN HORDOAN 117 4:14:50
20 CRISTIAN MURESAN 124 4:58:12
21 MONICA NAGHIU 102 5:03:10
22 ANCA COSTIN 108 5:03:10

Timpi Echipa - Alergare

LOC NUME NR. CONCURS TIMP T1 + T2
1 HORATIU POP 201 2:35:12
2 ALIN CIOANCA 209 2:51:20
3 NATAN SIDO 208 3:05:50
4 EMANUEL MANZAT 206 3:13:44
5 EUGEN MURESAN 207 3:17:16
6 DANIEL NEGRUTI 204 3:21:47
7 MARIN MOLDOVAN 202 3:21:48
8 RAZVAN POP 203 3:54:10
9 IOAN VASILE MOLDOVAN 210 4:11:31
10 COSMIN BIVOLARU 205 5:49:27

Timpi Echipa - Bicicleta

LOC NUME NR. CONCURS TIMP T1 + T2
1 DAN DEVA 207 1:23:28
2 DAN PAVELEA 204 1:36:50
3 LARISA MOLDOVAN 209 1:37:35
4 ALINA POP 201 1:40:41
5 STELIAN PINTEA 202 1:41:27
6 KATALIN SIDO 208 1:42:50
7 GRATIAN COSNEAC 203 1:58:30
8 MIHAI PAVELEA 206 1:59:20
9 IOANA SUCIU 205 1:59:27
10 LETITIA MAIER 210 2:09:31

Poze Duatlonul Haiducilor