Logo Logo

"Redescoperă cea mai bună versiune a ta!"

Listă Participanţi Duatlonul Copiilor ediţia 2


# Nume Prenume Localitate Categoria
(conform vârstei împlinite în 2017)
Vârsta (ani)
1 Popa Mihai Răzvan Bistriţa 10-12 9
2 Moldovan Andreea Maria Bistriţa 10-12 10
3 Hăngănuț Darius Livezile 15-16 15
4 Moldovan Florian Bistrița 10-12 11
5 Negrușa Aris Bistrița 4-6 4
6 Negrușa Eric Bistrița 10-12 10
7 Albert Hunor Luduș 4-6 6
8 Angelescu Călin București 10-12 10
9 Moldovan Tabita Viișoara 10-12 11
10 Moldovan Rebeca Viișoara 10-12 10
11 Moldovan Miriam Viișoara 7-9 7
12 Moldovan Sarah Viișoara 4-6 6
13 Sosdean Alexandru Bistrița 4-6 6
14 Miron Tudor Gura Humorului 4-6 6
15 Popa Emanuel Andrei Bistrița 4-6 4
16 Butuc Matei Cluj Napoca 10-12 12
17 Palko Eric Bistrița 10-12 10
18 Filipoaia Darius Mihai Bistrița 7-9 7
19 Albert Hunor Luduș 4-6 6
20 Ungur Matei Bistrița 4-6 5
21 Pop Alina Diana Bistrița 7-9 7
22 Precup Horea Cluj Napoca 10-12 11
23 Precup Irina Cluj Napoca 7-9 9
24 Costea Paul Emanuel Dej 7-9 7
25 Horoba Andrei Bistrița 4-6 5
26 Todica Ruben Gabriel Dej 4-6 5
27 Faltinschi Christian Dej 4-6 6
28 Suciu Rareș Bistrița 10-12 9
29 Nistor Iris Bistrița 10-12 9
30 Albu Amalia Bistrița 7-9 8
31 Albu Andra Bistrița 7-9 8
32 Sălăjan Robin Baia Mare 4-6 5
33 Pascariu Cocoș Ștefan Suceava 7-9 8
34 Csuka Tamas Roland Reghin 15-16 16
35 Pudilic David Bistrița Bârgăului 10-12 11
36 Pudilic Eduard Angello Bistrița Bârgăului 4-6 5
37 Sângeorzan Cristian Livezile 15-16 15
38 Florean David Josenii Bârgăului 7-9 7
39 Bartha Tamas Tg. Mureș -
40 Grec Alexio Bistrița 4-6 6
41 Grec Giulia Bistrița 7-9 7
42 Cucoli Carla Bistrița 10-12 11
43 Onofrei Oana Bistrița 4-6 5
44 Florean Alesia Josenii Bârgăului 4-6 4
45 Sirlincan Rareș Bistrița 10-12 10
46 Sirlincan Răzvan Bistrița 10-12 10
47 Vlașin Ionuț Bistrița 10-12 10
48 Pastean Kira Bistrița 13-14 13
49 Motofelea Maria Bistrița 13-14 14
50 Motofelea Valeria Bistrița 10-12 11
51 Miclea Ambra Bistrița 10-12 11
52 Morutan Oana Bistrița 4-6 6
53 Chis Ariana Roxana Cluj Napoca 10-12 12
54 Pavalean Flaviu Bistrița Bârgăului 15-16 15
55 Sleam Vlad Bistrița 10-12 11
56 Sleam Radu Bistrița 7-9 8
57 Șestac Maia Elena Feldru 7-9 7
58 Chitu David Frumosu 4-6 5
59 Cociuban Răzvan Daniel Bistrița 10-12 10
60 Bosi Emanuel Bistrița 10-12 10
61 Bosi David Bistrița 4-6 5
62 Sighartau George Bistrița 7-9 9
63 Adriana Anamaria Bistrița 15-16 14
64 Simona Daiana Bistrița 13-14 13
65 Ciorba Miriam Bistrița 10-12 10
66 Ciorba Lorena Valeria Bistrița 7-9 9
67 Ciorba Noemi Bistrița 7-9 7
68 Costea Sara Cristina Dej 4-6 5
69 Costea Maria Diana Dej 4-6 3
70 Moldovan Alexia Bistrița 13-14 13
71 Someșan Paul Ioan Bistrița 15-16 14
72 Szanto Alex Cristia Gherla 10-12 11
73 Mureșan Cătălin Sebastian Gherla 4-6 5
74 Mureșan Alexandru Valentin Gherla 10-12 10
75 Miron Rebeca Bistrița 10-12 12
76 Miron Ecaterina Bistrița 7-9 8
77 Szanto Elena Antonia Gherla 7-9 7
78 Negrea Valentin Bistrița 13-14 14
79 Rusu Horea Darius Cluj Napoca 10-12 12
80 Rusu Viviana Daria Cluj Napoca 4-6 6
81 Boca Alex Matei Cluj Napoca 7-9 7
82 Boca Gabriel Cluj Napoca 15-16 15
83 Pop Ovidiu Marian Cluj Napoca 13-14 13
84 Pop Radu Răzvan Cluj Napoca 10-12 11
85 Abiculesei Mihnea Cluj Napoca 7-9 9
86 Vladar Ede Cluj Napoca 10-12 12
87 Șerban Paul Cluj Napoca 10-12 11
88 Hordoan Miruna Bistrița 4-6 5
89 Terebesi Nándor Lászlő Cluj Napoca 10-12 11
90 Rusu Codrin Teodor Tg. Mureș 13-14 13
91 Tinca Bianca Claudia Bistrița 10-12 12
92 Salak Paul Darius Arcalia 4-6 6
93 Jarda Raul Bistrița 10-12 12
94 Ban Radu Cristian Corunca 10-12 11
95 Rus Cristian Bistrița 7-9 8
96 Dehelean Eduard Bistrița 10-12 11
97 Pop Daria Sonia Bistrița 13-14 13
98 Pop Ilinca Sorana Bistrița 13-14 13
99 Toma Alexandru Bistrița 13-14 13
100 Galben Marius Prundu Bârgăului 15-16 15
101 Galben Răzvan Prundu Bârgăului 7-9 9
102 Mora David Bistrița 7-9 6
103 Mureșan Delia Ana-Maria Bistrița 10-12 11
104 Mureșan Daniel Vasile Bistrița 10-12 10
105 Rusu Crina Sabina Tg. Mureș 10-12 9
106 Fizeșan Alexandru Cluj Napoca 10-12 12
107 Stoica Flaviu Tg. Mureș 13-14 14
108 Zăgrean Denis Claudiu Bistrița 10-12 12
109 Zăgrean Edi Sergiu Bistrița 7-9 8
110 Salvan Luca Bistrița 7-9 8
111 Suciu Rareș Bistrița 4-6 5
112 Cochisa Diana Alexandra Bistrița 10-12 10
113 Chifor Denis Cluj Napoca 10-12 12
114 Sava Raisa Bistrița 7-9 7
115 Rusu Ovidiu Gherla 15-16 15
116 Mureșan Bogdan Dej 7-9 9
117 Danga Denis Raul Dej 13-14 12
118 Iugan Florina Rodna 10-12 11
119 Flama Laura Rodna 10-12 12
120 Mureșan Cebryl Bistrița 10-12 10
121 Stefoi Erik Bistrița 10-12 10
122 Sabo Ariana Mara Bistrița 10-12 9
123 Florin Iftimie Florin Prundu Bârgăului 13-14 14
124 Ban Răzvan Ștefan Corunca 7-9 7
125 Sicghiartău Clara Luisa Bistrița 10-12 10
126 Someșan Roxana Bistrița 7-9 7
127 Sighiartău Achim Caleb Bistrița 13-14 12
128 Csuka Szabolcs Róbert Reghin 7-9 9
129 Toma Andrei Tudor Bistrița 10-12 12
130 Fodor Sebastian Sighetu Marmației 10-12 11
131 Jarda Raul Bistrița 10-12 12
132 Sighiartău Dora Noemi Bistrița 4-6 6
133 Rus Marc Alexandru Tg. Mureș 10-12 10
134 Mureșan Ruth Ioana Bistrița 7-9 7
135 Darius Vlad Prundu Bârgăului 15-16 16
136 Drăguț Horia Bistrița 10-12 9
137 Linca Anda Bistrița 10-12 11
138 Moroșan Ionuț Prundu Bârgăului 15-16 15