Logo Logo

"Redescoperă cea mai bună versiune a ta!"

Listă Participanţi Duatlonul Haiducilor ediţia 2


# Nume Prenume Localitate Proba Anul Nasterii Validare
1 Moldovan Larisa Crina Bistriţa Standard 1985 Da
2 Naghiu Monica Bistriţa Standard 1975 Da
3 Muresan Cristian-Matei Bistriţa Standard 1986 Da
4 Muresan Paul Bistriţa Sprint 1986 Nu
5 Dan Raul Bistriţa Standard 1987 Da
6 Tocaciu Cristian Sărăţel Standard 1992 Da
7 Cornea Ciprian Bistriţa Standard 1988 Nu
8 Bivolaru Cosmin Focşani Team 1984 Nu
9 Chiribau Ovidiu Adrian Bistriţa Standard 1985 Da
10 Nedelea Radu Bistriţa Standard 1987 Nu
11 Chiribău Vitlinger Ștefania Bistriţa Standard 1985 Da
12 Tenie Brădean Andrei Bistriţa Sprint 1976 Nu
13 Oşan Adrian-Cristian Cuşma Standard 1999 Nu
14 Hăngănuţ Darius Bistriţa Standard 2001 Nu
15 Pavalean Flaviu Bistriţa Standard 2001 Nu
16 Titeni Oana Bistriţa Standard 1989 Da
17 Bălan Marcel Prundu-Bârgăului Standard 1978 Da
18 Moişan Dumitru Prundu-Bârgăului Standard 1987 Da
19 Olteanu Bogdan Bistriţa Sprint 1983 Da
20 Stoica Mihai-Cosmin Bucureşti Sprint 1986 Nu
21 Motronea Nicuşor Cluj Napoca Standard 1985 Nu
22 Napradean Ciprian Tg. Mureş Standard 1977 Da
23 Butilca Oana Tg. Mureş Sprint 1993 Da
24 Dambean Iuliu Tg. Mureş Standard 1976 Da
25 Coardos Daniel Tg. Mureş Team 1990 Da
26 Ober Marius Tg. Mureş Team 1988 Da
27 Oltean Alexandra Tg. Mureş Sprint 1987 Da
28 Pol Vasile Tg. Mureş Sprint 1984 Da
29 Habor Adrian Tg. Mureş Sprint 1984 Da
30 Napradean Ionuţ Tg. Mureş Standard 1993 Da
31 Pop Horaţiu Bistriţa Team 1974 Da
32 Ştefan Mihai Tg. Mureş Standard 1986 Da
33 Pop Alina Diana Bistriţa Team 1978 Da
34 Hordoan Călin Bistriţa Standard 1982 Nu
35 Nistor Petre Bistriţa Sprint 1979 Da
36 Born Walter Viişoara Sprint 1959 Da
37 Dehelean Alin Bistriţa Standard 1978 Nu
38 Bobos Abel Mihai Braşov Standard 1990 Nu
39 Boier Ovidiu Tg. Mureş Sprint 2000 Nu
40 Miclea Adrian Bistriţa Standard 1978 Nu
41 Costin Anca Elena Bistriţa Standard 1971 Da
42 Pop Marian Cosmin Bistriţa Sprint 1978 Nu
43 Sirlincan Cristian Bistriţa Standard 1971 Nu
44 Florin Muresan Bistriţa Standard 1985 Nu
45 Mardare Andrei Cluj Sprint 1985 Nu
46 Sighiartău Doru Ioan Bistriţa Standard 1980 Nu
47 Ciorbă Simona Bistriţa Sprint 1985 Da
48 Ciorbă Lucian Bistriţa Standard 1980 Da
49 Săcălean Andrei Tg. Mureş Standard 1989 Nu
50 Farcaş Adrian Beclean Standard 1996 Nu
51 Lupu Roxana Bucureşti Standard 1981 Da
52 Moldovan Radu Bistriţa Sprint 1978 Nu
53 Vrâncean Lucian Bistriţa Sprint 1975 Nu
54 Coşneac Ionel Graţiano Bistriţa Standard 1980 Nu
55 Beudean Alexandru Bistriţa Team 1988 Da
56 Beşa Ioan Prundu Bârgăului Team 1986 Da
57 Luci Vasile Prundu Bârgăului Team 1986 Da
58 Belei Cristian Bistriţa Team 1980 Da
59 Moldovan Marin Bistriţa Team 1966 Nu
60 Finta Istvan Cluj Napoca Standard 1985 Nu
61 Târnovan Ioan Cluj Napoca Standard 1982 Da
62 Cordovan Gabriel Bistriţa Standard 1979 Da
63 Varga Istvan Richard Cluj Napoca Sprint 1986 Da
64 Vidican Claudiu Bistriţa Team 1992 Nu
65 Flamand-Vatca Ana-Maria Bistriţa Team 1985 Da
66 Flamand-Vatca Vasile Bistriţa Team 1983 Da
67 Vidican Gabriel Bistriţa Team 1984 Nu
68 Marcu Marius Tg. Mureş Standard 1975 Nu
69 Policsek Daniel Cluj Napoca Team 1976 Da
70 Mureşan Marius Cluj Napoca Team 1987 Da
71 Policsek Viorica Cluj Napoca Team 1980 Da
72 Cristea (Jucăm pentru România) Cătălin Braşov Team 1998 Nu
73 Ştefan Radu Tg. Mureş Team 1975 Da
74 Zagon Raul Nicolae Tg. Mureş Team 1984 Da
75 Mihaila Malina Cluj Napoca Standard 1992 Da
76 Tămăşoi Ionuţ Răzvan Bistriţa Team 1988 Da
77 Doci Ionuţ Bistrtiţa Standard 1990 Da
78 Cioancă Alin Bistriţa Team 1990 Da
79 Sava Cosmin Bistriţa Standard 1979 Da
80 Deac Cristian Bistriţa Standard 1975 Da
81 Pop Cătălin Bistriţa Standard 1977 Nu
82 Pop Ovidiu Bistriţa Standard 1976 Da
83 Mînzat Emanuel Bistriţa Team 1993 Nu
84 Costea Adrian Tg. Mureş Standard 1982 Da
85 Baciu Ilie Vasile Bistriţa Standard 1968 Nu
86 Pop Eliza Oana Baia Mare Standard 1975 Da
87 Attila Daniel Sfântu Gheorghe Standard 1995 Da
88 Kovacs Szabolcs Glodeni Standard 1997 Da
89 Duma Sorin Cluj Napoca Team 1988 Nu
90 Carhat Marius Vlad Crainimăt Standard 1992 Da
91 Hancu George Focşani Team 1982 Da
92 Simon István Lazărea Standard 1979 Da
93 Mureşan Eugen Augustin Târgu Mureş Standard 1982 Da
94 Hăngănuţ Cristian Bistriţa Team 1988 Da
95 Tamirjan Robert Miercurea Ciuc Standard 1998 Da
96 Rus Adrian Bistriţa Team 1976 Da
97 Rus Mihaela Bistriţa Team 1977 Da
98 Someşan Lorena Bistriţa Team 1991 Da
99 Galatanu Adrian Mihai Suceava Standard 1973 Nu
100 Pop Cristian Mijlocenii Bârgăului Team 1989 Da
101 Burian Andrei Bistriţa Standard 2000 Nu
102 Cupșa Mihai Alin Bistriţa Bîrgăului Team 1993 Nu
103 Spoiala Cristian Constantin Suceava Sprint 1982 Nu
104 Vasiliu Viian Mihai Bistriţa Standard 1975 Nu
105 Branescu Adrian Brașov Team 1991 Nu
106 Fabian Karoly Târgu Mureș Standard 1971 Nu
107 Sighiartău Otniel Bistrița Standard 1985 Nu
108 Grelus Mircea Bistrița Standard 1983 Nu
109 Csegedi István Tg. Mureș Standard 1980 Nu
110 Ușeriu Tiberiu Bistrița Standard 1973 Nu
111 Balan Ciprian Augustin Bistrița Team 1976 Nu
112 Mircea Gustav Robert Tg. Mureș Standard 1971 Nu