Logo Logo

"Redescoperă cea mai bună versiune a ta!"

Listă Participanţi Triatlon Colibita ediţia 1


# Nume Prenume Proba Cat. Localitate Club Validare
1 Naghiu Monica Standard 40-49 Bistrita ACS Triatlon Bistrita Nu
2 Grec Ovidiu Horatiu Standard 50+ Bistrita - Da
3 Costan Daniel Standard 20-29 Bistrita Liber profesionist Nu
4 Contan Andrei Standard 30-39 Cluj-Napoca Tura de Noapte Nu
5 Muresan Paul Sprint 30-39 Bistrita ACS Triatlon Bistrita Nu
6 Dan Raul Darius Standard 30-39 Bistrita ACS Triatlon Bistrita Nu
7 Tocaciu Cristian Standard 20-29 Sărăţel ACS Triatlon Bistrita Nu
8 Chiribau Ovidiu Adrian Standard 30-39 Bistrita ACS Triatlon Bistrita Da
9 Bivolaru Cosmin Team 30-39 Focşani ACS Triatlon Bistrita Nu
10 Nedelea Radu Team 30-39 Bistrita ACS Triatlon Bistrita Nu
11 Muresan Calin Standard 30-39 Cluj-Napoca - Nu
12 Ciobanu Dragos Standard 30-39 Bucuresti Dacii Sprinteni Nu
13 Nitu Florian-Sorel Standard 50+ Bucuresti - Nu
14 Chiribau Vitlinger Stefania Standard 30-39 Bistrita ACS Triatlon Bistrita Da
15 Temian Adrian Standard 40-49 Tautii Magheraus - Nu
16 Gradinariu Victor Standard 50+ Iasi Iasi Bike Da
17 Tenie Brădean Andrei Sprint 40-49 Bistriţa Pushbikers Nu
18 Lorand Vassy Standard 30-39 Cluj Napoca Compass/Runner`s Club Nu
19 Găleanu Mari Standard 40-49 Câmpulung Moldovenesc - Da
20 Iancu Mihai Standard 40-49 Bucureşti Black&White Family Team Nu
21 Neacsu Costel Standard 40-49 Bucureşti - Nu
22 Motronea Nicusor Standard 30-39 Cluj Napoca Independent Nu
23 Ilie Florentiu Standard 20-29 Timişoara - Nu
24 Jánosi Győrgy Standard 30-39 Gheorgheni - Da
25 Ciociu Adrian Sprint 30-39 Codlea X Nu
26 Lungu Cristian Nicolae Standard 30-39 Rodna X Nu
27 Sitaru Vlad Standard 30-39 Iaşi Runners Iaşi Nu
28 Miron Daniel Florian Standard 50+ Bucureşti - Da
29 Crefelean Ionuţ Standard 30-39 Câmpulung Moldovenesc Hai în Bucovina Nu
30 Herinean Paul Bogdan Standard 30-39 Cluj-Napoca World Class Nu
31 Picovici Bogdan Standard 30-39 Cluj-Napoca - Nu
32 Silaşi Bogdan Sprint 30-39 Cluj-Napoca - Da
33 Luczay Thomas Sprint 40-49 Săcele - Da
34 Mureşan Sergiu Standard 20-29 Cluj-Napoca World Class Nu
35 Pop Horaţiu Team 40-49 Bistriţa Datacor Running Team Nu
36 Martinovici Monica Standard 30-39 Cluj-Napoca - Nu
37 Orăşanu-Negruşa Maria Standard 30-39 Bistriţa ACS Triatlon Bistriţa Da
38 Bondei Radu Sprint 14-16 Bucureşti CSA Steaua Bucureşti Nu
39 Hăngănuţ Darius Sprint 14-16 Bistriţa L.P.S. Nu
40 Sighiartău Doru Ioan Standard 30-39 Bistriţa Inspir Nu
41 Luchian Radu Standard 30-39 Bucureşti Dristor Cat Lovers Nu
42 Pop Alexandru Sprint 50+ Dej Hills Runners Dej Da
43 Hruban-Buzura Paul Sprint 30-39 Dej - Nu
44 Kerekes Lorand Sprint 40-49 Dej - Nu
45 Cipcigan Sergiu Sprint 20-29 Cluj Napoca - Da
46 Lung Vladimir Sprint 20-29 Timişoara - Nu
47 Şuteu Adrian Sprint 30-39 Floreşti Floreşti Da
48 Mureşan Manuela Standard 30-39 Bistriţa - Nu
49 Pop Eliza Oana Standard 40-49 Baia Mare C.S. Şcoala Alergării Da
50 Vaum Waldemar Standard 40-49 Tăuţii Măgherăuş Garage Racing Da
51 Lupu Roxana Standard 30-39 Bucureşti C. S. Adrenalina Da
52 Ipate Vali Adrian Standard 30-39 Iaşi - Da
53 Hota Stelian Standard 40-49 Târgu Mureş Master Ski & Bike Nu
54 Zavici Septimiu Standard 40-49 Ghimbav - Da
55 Purcariu Cristian Standard 50+ Bucureşti C. S. Adrenalina Da
56 Mare Radu Standard 40-49 Baia Mare A.H. Minaur Nu