Logo Logo

"Redescoperă cea mai bună versiune a ta!"

Listă Participanţi Triatlon Colibita ediţia 1


# Nume Prenume Proba Cat. Localitate Club Validare
1 Naghiu Monica Standard 40-44 Bistrita ACS Triatlon Bistrita Da
2 Grec Ovidiu Horatiu Standard 50-54 Bistrita - Da
3 Costan Daniel Standard 25-29 Bistrita Liber profesionist Nu
4 Contan Andrei Standard 30-34 Cluj-Napoca Tura de Noapte Nu
5 Tocaciu Cristian Sprint 25-29 Sărăţel ACS Triatlon Bistrita Da
6 Ciobanu Dragos Standard 30-34 Bucuresti Dacii Sprinteni Nu
7 Nitu Florian-Sorel Standard 50-54 Bucuresti - Da
8 Temian Adrian Standard 40-44 Tautii Magheraus - Da
9 Gradinariu Victor Standard 60+ Iasi Iasi Bike Da
10 Tenie Brădean Andrei Sprint 40-44 Bistriţa Pushbikers Da
11 Lorand Vassy Standard 35-39 Cluj Napoca Compass/Runner`s Club Nu
12 Găleanu Mari Standard 40-44 Câmpulung Moldovenesc - Da
13 Iancu Mihai Standard 45-49 Bucureşti Black&White Family Team Nu
14 Neacsu Costel Standard 45-49 Bucureşti - Nu
15 Motronea Nicusor Standard 30-34 Cluj Napoca Independent Nu
16 Ilie Florentiu Standard 30-34 Timişoara - Nu
17 Jánosi Győrgy Standard 35-39 Gheorgheni - Da
18 Ciociu Adrian Sprint 30-34 Codlea X Nu
19 Lungu Cristian Nicolae Standard 30-34 Rodna X Nu
20 Sitaru Vlad Standard 35-39 Iaşi Runners Iaşi Nu
21 Miron Daniel Florian Standard 50-54 Bucureşti - Da
22 Crefelean Ionuţ Standard 35-39 Câmpulung Moldovenesc Hai în Bucovina Da
23 Herinean Paul Bogdan Standard 30-34 Cluj-Napoca World Class Nu
24 Picovici Bogdan Standard 30-34 Cluj-Napoca - Nu
25 Silaşi Bogdan Sprint 30-34 Cluj-Napoca - Da
26 Luczay Thomas Sprint 45-49 Săcele - Da
27 Mureşan Sergiu Standard 25-29 Cluj-Napoca World Class Nu
28 Pop Horaţiu Team 40-44 Bistriţa Datacor Running Team Da
29 Martinovici Monica Standard 30-34 Cluj-Napoca - Nu
30 Bondei Radu Sprint 14-16 Bucureşti CSA Steaua Bucureşti Nu
31 Hăngănuţ Darius Sprint 14-16 Bistriţa L.P.S. Da
32 Sighiartău Doru Ioan Standard 35-39 Bistriţa Inspir Da
33 Luchian Radu Standard 35-39 Bucureşti Dristor Cat Lovers Nu
34 Pop Alexandru Standard 55-59 Dej Hills Runners Dej Da
35 Hruban-Buzura Paul Sprint 35-39 Dej - Da
36 Kerekes Lorand Sprint 45-49 Dej - Nu
37 Cipcigan Sergiu Sprint 25-29 Cluj Napoca - Da
38 Lung Vladimir Sprint 30-34 Timişoara - Nu
39 Şuteu Adrian Sprint 30-34 Floreşti Floreşti Da
40 Mureşan Manuela Standard 30-34 Bistriţa - Da
41 Pop Eliza Oana Standard 40-44 Baia Mare C.S. Şcoala Alergării Da
42 Vaum Waldemar Standard 45-49 Tăuţii Măgherăuş Garage Racing Da
43 Ipate Vali Adrian Standard 35-39 Iaşi - Da
44 Hoța Stelian Standard 40-44 Târgu Mureş Master Ski & Bike Da
45 Zavici Septimiu Standard 45-49 Ghimbav - Da
46 Purcariu Cristian Standard 55-59 Bucureşti C.S. Adrenalina Da
47 Mare Radu Standard 40-44 Baia Mare A.H. Minaur Da
48 Bacali Alexandru Sprint 45-49 Cluj Napoca - Nu
49 Nicolescu Nicoleta Team 30-34 București - Da
50 Dragulin Alin Bogdan Team 35-39 Călărași - Da
51 Norocel Răzvan Team 35-39 București Locomotiva CFR Da
52 Dantis Marian Standard 35-39 Roman CSM Cluj Da
53 Dantis Otilia Standard 35-39 Roman CSM Cluj Da
54 Lela Daniel Standard 40-44 Roman - Nu
55 Ursan Silviu Sprint 30-34 Tg. Mureș SU Da
56 Costea Cristian Sprint 25-29 Năsăud - Da
57 Temian Adrian Standard 40-44 Baia Mare CSSA Da
58 Cioancă Alin Standard 25-29 Mijlocenii Bârgăului Pushbikers Nu
59 Zpldi Tamas Botond Sprint 17-19 Tg. Mureș Ski&Bike Nu
60 Ionică Adina Sprint 25-29 București Fără Asfalt Nu
61 Minzat Emanuel Standard 20-24 Bistrița - Da
62 Petrescu Lucian Gabriel Sprint 25-29 București - Nu
63 Răducanu Aurelian Standard 50-54 Reșița - Da
64 Popescu Maria Mirela Standard 45-49 București Daca Da
65 Neculaes Felix Team 30-34 Roman Roman Team Da
66 Gherguti Adrian Team 50-54 Roman Roman Team Da
67 Iuga Dragoș Standard 40-44 Cluj Napoca - Da
68 Dantis Otilia Team 35-39 Roman Roman Team Da
69 Bălan Ciprian Augustin Sprint 40-44 Bistrița - Da
70 Floare Adrian Daniel Sprint 25-29 Bistrița Individual Da
71 Măgurean Mugurel Sprint 30-34 Bistrița Individual Da
72 Zidaru Elvis Georgian Standard 25-29 București - Da
73 Andrei Teodor Standard 35-39 Victoria Phh Nu
74 Ghetu Dan Adrian Standard 35-39 București 3D Cycling Team Da
75 Simon István Standard 35-39 Lazărea Harghita Triatlon Club Da
76 Kalman Albert Standard 45-49 Tg. Mureș Master Ski & Bike Da
77 Flamand-Vatca Ana-Maria Sprint 30-34 Susenii Bârgăului Pilates & Personal Training Studio Da
78 Bako Annamaria Standard 25-29 Oradea X-Terra Oradea Da
79 Ștefănescu Silviu Standard 40-44 Buzău - Da
80 Benkes Jozsef Standard 40-44 Gheorgheni Endorphin Running Club Da
81 Niculae Denisa Standard 30-34 București Dristor Cat Lovers Nu
82 Marcu Alexandru Team 35-39 Balotești C.S. Adrenalina Da
83 Boboia Nicolae Sprint 20-24 Cluj Napoca Swift Nu
84 Trella Tamas Standard 30-34 Tg. Mureș Master Ski&Bike Da
85 Juncu Ioan Bogdan Sprint 25-29 Roman Ebc Nu
86 Andrei Teodor Standard 35-39 Victoria Fără Aventura Parc Dragus Nu
87 Dehelean Alin Sprint 35-39 Bistrița Pro Volei Bistrița Da
88 Encutu Lucian Standard 25-29 Constanța Bike Rehab Racing Team Da
89 Ilie Sorin Standard 40-44 Prundu Bârgăului - Nu
90 Zoldi Tamas Botond Sprint 17-19 Tg. Mureș Master Ski&Bike Nu
91 Radu Gloria Sprint 14-16 Tg. Mureș Master Ski&Bike Nu
92 Arieșan Marian Standard 30-34 Bistrița C.S.M. Bistrița Nu
93 Selcean Valentin Sprint 45-49 Mediaș Ciclomed Nu
94 Balau Andrei-Alexandru Sprint 14-16 Roman - Da
95 Nemes Zoltan Standard 35-39 Băile Tușnad Extreme Sport Klub Da
96 Koter Adel Standard 40-44 Miercurea Ciuc Hatghita Triathlon Club Da
97 Bălănescu Ciprian Standard 30-34 Timișoara C.S. Ride Competition Da
98 Moldovan Manuel Standard 35-39 Tg. Mureș - Da
99 Apostu Constantin Standard 60+ Constanța C.S. Euxin Constanța Da
100 Bălan Nicolae Team 25-29 Bistrița Datacor Running Team Da
101 Bălan Marcel Team 35-39 Bistrița C.S.M. Cluj Da
102 Galben Ioana Team 35-39 Prundu Bârgăului Prud Da
103 Beșa Ionică Team 30-34 Prundu Bârgăului Prud Da
104 Luci Vasile Team 30-34 Prundu Bârgăului Prud Da
105 Gorgan Claudiu Standard 30-34 Cluj Napoca Betfair Da
106 Potra Gabriel Standard 30-34 Zalău - Da
107 Angelescu Adrian Standard 45-49 București RoClubMaraton Da
108 Ababei Iulian Sprint 17-19 Toplița - Nu
109 Elekes István Standard 25-29 Cristuru Secuiesc - Da
110 Cupșa Mihai Alin Team 20-24 Bistrița Bârgăului C.S.M. Bistrița Nu
111 Pasca Alexandra Standard 25-29 Cluj Napoca Phi Aqua Nu
112 Moldovan Filip Standard 35-39 Bistrița - Nu
113 Biró Jűlia Standard 20-24 Odorheiu Secuiesc Harghita Triathlon Club Da
114 Ilie Cosmin Costel Standard 40-44 Iași Piciu Team Nu
115 Ghetu Dan Adrian Standard 35-39 București 3D Cycling Team Nu
116 Bagonya Oszkár Standard 30-34 Oradea X-Terra Oradea Da
117 Rakosy Christian Standard 40-44 Tăuții de Sus PlayBike Da
118 Jeromos Peter Standard 40-44 Satu Mare Pro Racers Nu
119 Ioniță Tiberiu Standard 25-29 București - Da
120 Cuibus Ionuț Gabriel Standard 35-39 Zalău Club Sportiv Meseșul Da
121 Szekeres Ágnes Standard 30-34 Odorheiu Secuiesc - Nu
122 Horvath Arpad Standard 45-49 Tg. Mureș Master Ski & Bike Da
123 Vîlcea Corina Sprint 45-49 București - Nu
124 Zsombor Ádám Csiszér Sprint 35-39 Mirecurea Ciuc Harghita Triathlon Club Da
125 Gál Tűnde Standard 30-34 Miercurea Ciuc Harghita Triathlon Club Da
126 Kovacs Szabolcs Standard 20-24 Tg. Mureș Master Ski & Bike Da
127 Laszlo Csongor Standard 25-29 Rugănești Laszlo Foto Da
128 Rădulescu Răzvan Standard 35-39 Brașov - Da
129 Ciurea Dănuța Team 20-24 Bistrița - Nu
130 Motogna Bogdan Team 20-24 Bistrița - Nu
131 Hogiu Ionel Team 30-34 Bistrița - Nu
132 Zsigmond István Standard 45-49 Cluj Gynia Team Da
133 Ilie Cosmin Gabriel Sprint 40-44 Iași Piciu Team Da
134 Karácsony Kinga Standard 30-34 Miercurea Ciuc Harghita Triathlon Club Nu
135 Szokolszky István Standard 45-49 Oradea AS Xterra Da
136 Ciolan Raluca Team 30-34 Codlea - Da
137 Ognean Mircea Team 40-44 Brașov - Da
138 Bâldea Mihnea-Silviu Standard 35-39 Cluj Napoca Tura de Noapte Da
139 Ungur Mihai Sprint 35-39 Bistrița Păduri Bistrițene Da
140 Grecu Tudor Standard 30-34 Sheffield - Nu
141 Kis Attila Standard 25-29 Livezeni F.C. Livezeni Nu
142 Grecu Șerban Standard 35-39 Cluj Napoca - Nu
143 Chindriș Mihail Standard 20-24 Apahida - Da
144 Buhutan Cătălin Sprint 25-29 Bistrița 123 Nu
145 Mureșan Paul Sprint 35-39 Cluj Napoca - Nu
146 Garbo Flaviu Standard 45-49 Cluj Napoca - Nu
147 Bonaci Carmen Standard 30-34 Cluj Napoca Orca Da
148 Kassay Csongor Sprint 35-39 Miercurea Ciuc - Da
149 Muresan Cristian-Matei Team 30-34 Bistrița - Da
150 Horvath Laszlo Standard 50-54 Oradea Xterra Da
151 Lup Nicu Standard 45-49 Cluj-Napoca - Nu
152 Lele Marcel Standard 30-34 Oradea - Nu
153 Lele Claudiu Standard 40-44 Oradea - Nu
154 Radu Gloria Sprint 14-16 Tg. Mureș Master Sku&Bike Da
155 Vlaicu Alexandru Standard 35-39 Cluj Napoca - Nu
156 Munteanu Vlad Standard 30-34 Iași Blessing Hearts Da
157 Zofota Radu Standard 45-49 Suceava Bucovina Outdoor Nu
158 Zofota Răzvan Sprint 14-16 Suceava Bucovina Outdoor Nu
159 Mureșan Florin Team 30-34 Bistrița - Nu
160 Opriș Sergiu Andrei Sprint 25-29 Sibiu - Da
161 Mureșan Florin Team 30-34 Bistrița - Nu
162 Băbuțan Ioan Team 45-49 Bistrița Bistritz Bike Racing Team Nu
163 Moldovan Filip Laurențiu Team 34-39 Bistrița Bistritz Bike Racing Team Nu
164 Dobos Annamária Standard 20-24 Cristuru Secuiesc Prima Nu
165 Sighiartau Otniel Sprint 30-34 Bistrița - Nu