Logo Logo

"Redescoperă cea mai bună versiune a ta!"

Listă Participanţi Festival Triatlon Colibița ediţia 2


Triathlon

15-Iulie-2018
# Nume Prenume Localitate Proba Categoria
(conform vârstei împlinite în 2018)
Club
1 Zgubea Corneliu București Standard 40-44 -
2 Laurențiu Radu Brașov Standard 50-54 Forest Sport Club
3 Tarnovan Ioan Cluj-Napoca Standard 35-39 -
4 Miron Daniel Florian București Standard 50-54 Seven Sport Club
5 Badic Robert București Standard 40-44 Dragos
6 Zavici Septimiu Ghimbav Standard 45-49 -
7 Popescu Maria Mireka București Standard 50-54 -
8 Chirap Claudiu Teodor Cluj Napoca Standard 30-34 MAC
9 Cupșa Mihai Bistrița Bîrgăului Standard 25-29 ACS Triatlon Bistrița
10 Gabor Paul București Standard 40-44 Run Forest Run
11 Grădinaru Victor Iași Standard 60+ Iași
12 Nedelcu Alexandru București Standard 30-34 -
13 Bocan Cătălina Timișoara Team 40-44 -
14 Bocan Dragoș Dumbrăvița Team 40-44 -
15 Bocan Ana Maria Dumbrăvița Team 20-24 -
16 Voicu Liviu Constantin Otopeni Standard 45-49 -
17 Costin Anca Elena Bistrița Team 45-49 AS CS Schreiner
18 Nedelcu Alexandru București Standard 30-34 -
19 Denes Raveca Bistrița Team 45-49 AS CS Schreiner
20 Moldovan Cătălina Bistrița Team 20-24 AS CS Schreiner
21 Gliga Marius Cosma Tg. Murerș Standard 50-54 -
22 Goriuc Mihai Iași Standard 40-44 TGL
23 Cocos Constantin Ștefan Suceava Standard 40-44 Suceava
24 Barbu Bogdan Victor Suceava Standard 40-44 -
25 Zamfir Victor București Standard 40-44 -
26 Barna Daniel Mitică Bistrița Team 45-49 -
27 Siman Lucian Bistrița Team 40-44 -
28 Sot Andreea Roxana Bistrița Team 30-34 -
29 Dănilă Emil Cluj Napoca Standard 40-44 -
30 Popescu Mihai Brașov Standard 30-34 sportalpin.ro
31 Bularca Ovidiu Costin Cluj Napoca Standard 30-34 -
32 Siminic Flaviu Eugen Cluj Napoca Standard 40-44 Niște Sportivi
33 Aleonte Ionel Constanța Standard 60+ Trident Triathlon Team Constanța
34 Cioara Flaviu Octavian Alba Iulia Standard 40-44 -

Cross Triathlon

14-Iulie-2018
# Nume Prenume Localitate Proba Categoria
(conform vârstei împlinite în 2018)
Club
1 Laurențiu Radu Brașov Standard 50-54 Forest Sport Club
2 Răducanu Aurelian Mihail Reșița Standard 50-54 -
3 Grec Ovidiu Horațiu Bistrița Standard 50-54 -
4 Iliescu Alexandra Veronica București Super Sprint 35-39 -
5 Petrescu Silviu București Standard 30-34 -
6 Gabor Paul București Standard 40-44 Run Forest Run
7 Salatioan Alexandru Bogdan Cluj Napoca Standard 30-34 -
8 Pop Alexandru Dej Standard 55-59 Hills Runners Dej
9 Grădinaru Victor Iași Standard 60+ -
10 Vlădescu Dorin București Standard 35-39 -
11 Bocan Cătălina Timișoara Standard 40-44 -
12 Bocan Dragoș Dumbrăvița Standard 40-44 -
13 Bocan Ana Maria Dumbrăvița Sprint 20-24 -
14 Mare Radu Baia Mare Standard 40-44 CS xFx
15 Popescu Mihai Brașov Sprint 30-34 sportalpin.ro
16 Cipcigan Sergiu Cluj Napoca Standard 25-29 -
17 Hota Stelian Tg. Mureș Standard 40-44 Master Ski&Bike
18 Sido Katalin Tg. Mureș Standard 45-49 Master Ski&Bike
19 Banyai Janos Tg. Mureș Standard 35-39 Master Ski&Bike
20 Kiss Ferenc Tg. Mureș Standard 30-34 Master Ski&Bike
21 Horváth Arpád Sîngeorgiu de Mureș Standard 45-49 Master Ski&Bike
22 Flămând-Vatcă Ana-Maria Bistrița Standard 30-34 Pilates & Personal Training Sturio Bistrița
23 Trella Tamas Tg. Mureș Standard 30-34 Master Ski&Bike
24 Albert Kalman Tg. Mureș Standard 45-49 Master Ski&Bike

Kids Cross Triathlon

13-Iulie-2018
# Nume Prenume Localitate Categoria
(conform vârstei împlinite în 2018)
Vârsta (ani)
1 Simion Ștefan Tulcea 13 12
2 Moldovan Tabita Andrea Getafe 13 12
3 Moldovan Rebeca Araceli Getafe 10-12 11
4 Bocan Teodor Cătălin Dumbrăvița 9-10 9
5 Negrușa Cristian Eric Bistrița 11-12 11
6 Pascariu Cocoș Ștefan Suceava 9-10 9
7 Dantis Allegra Roman 9-10 9

Voluntari


# Nume Prenume # Nume Prenume # Nume Prenume
1 Bondei George 2 Sângeorzan Veronica 3 Condrat Ana
4 Frentiu Mihaela 5 Naghiu Monica